Teknoloji

Agrotech ve Ekos Teknoloji halka arzı bugün başlıyor

Investing.com – Geçen hafta Sermaye Piyasası Komitesi’nden halka arzOnay alan şirketlerden Agrotech Yüksek Teknoloji ve Ekos Teknoloji, bugün halka arz kapsamında talep toplamaya başlayacak.

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş.

Agrotech’in bugün başlayacak kitap toplama süreci 17 Kasım Cuma gününe kadar 3 gün boyunca devam edecek. Ortak satışla birlikte şirketin toplam 300 milyon TL nominal değerli hisseleri halka arz edilecek, hisseler halka arz edilecek. 5,21 TL sabit fiyatla satışa sunuluyor.

Agrotech halka arzında bireysel yatırımcılara satılan hisseler eşit olarak dağıtılacak ve satılacak hisselerin %30’u bireysel yatırımcı grubuna tahsis edilecek. Hisse talebi, halka arza katılan banka ve aracı kurumların halka arz ekranları üzerinden yapılacak olup, yatırımcılar bu halka arzda T1 – T2 bakiyelerini kullanamayacaktır. Pay talepleri ilgili tarihlerde 09.00 – 17.00 saatleri arasında yapılabilir.

Ekos Teknoloji ve Elektrik A.Ş.

Ekos Teknoloji, bugünden itibaren 2 gün boyunca devam edecek talep toplama sürecinde toplam 60 milyon TL nominal değerli hisselerini 12,77 TL sabit fiyattan satışa sunacak.

Ekos Teknoloji, payları için bir tahsisat belirlemediğinden, satılan tüm paylar eşit olarak dağıtılacaktır. Hisse talepleri, halka arza katılan banka ve aracı kurumların hisse alım satım ekranları üzerinden yapılacak ve bu kapsamda yatırımcılar T1 – T2 bakiyelerini kullanabilecek. 15 – 16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek halka arzda sipariş toplama işlemleri 10.30 – 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Öte yandan halka arz kapsamında talep toplama süreci dün başladı. 1000 Yatırım Holding’inSipariş toplama aşaması bugün saat 13.00’te sona erecek.

haber-baskil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu