Haber

Altınova Belediyespor Kulübü Başkanlığına Yüksel Kahriman seçildi

Vetraco Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı’na seçilen İş insanı Yüksel Kahriman, düzenlenen törenle Sedat Ok’tan teslim aldı. Altınova Belediyespor’un hedefinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Kahriman ve Ok, “Tek hedefimiz 3. Lig’e çıkmak” dedi.

Yüksel Kahriman ve Altınova Belediyespor’un yeni yönetimini tebrik ederek başarılar dileyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Önce Türkiye Kupası’nda sonra BAL’da Yalova’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz.”

Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumu’nda düzenlenen törenle Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı’na seçilen İş insanı Yüksel Kahriman, başkanlığı Sedat Ok’tan devraldı. Sedat Ok da yeni yönetimde görev alacak.

Hersekzade Ahmetpaşa Stadı’ndaki törende sponsorluk anlaşması da imzalandı. Vetraco Kümelenmesi, 2023-2024 döneminde Altınova Belediyespor’un sponsoru oldu. Altınova Belediyespor’un bir önceki dönem Başkanı Sedat Ok ile Fatih Çam arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Törende, 2004 yılından bu yana Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı görevini yürüten Sedat Ok’a Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Törende bir konuşma yapan Lider Oral, “Altınova Belediyespor Kulübümüzün bir önceki dönem Başkanı Sedat Ok’a kulübümüze göstermiş olduğu ilgi ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Altınova Belediyespor Kulübümüzün yeni Başkanını tebrik ediyorum. Yüksel Kahriman’a ve yönetim kuruluna başarılar dileriz.Hedefimiz net; SporHer branşta başarılı sporcular yetiştirmek ve şehrimiz Altınova’da ulusal ve uluslararası şampiyonluklar kazanmak için sözlerini kullandı.

Vetraco Altınova Belediyespor Yönetim Kurulu; Yüksel Kahriman, Abdullah Kahriman, Sedat Ok, Fevzi Arıcı, Hasan Karabacak, Birol Bayram, Mustafa Yurt, Kemal Yerebatan, Yusuf Yılmaz, Semih Sesli, Adnan Hürfikir, Fatih Çam ve Sadrettin Sarıgül. – YALOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu