Teknoloji

Apple, Kendi Uygulamalarını Sergilediği “Apps by Apple” Sitesini Başlattı

Elma Eserlerinin adı denilince aklımıza ilk gelen kelime ‘uyum’ oluyor. Bunun nedeni, hem ekosistem içindeki cihazlar hem de bu cihazların her biriyle yapılan uygulamalar arasında sağlam bir ilişki kurulabilmesidir. Örneğin; MacBook, iPad, iPhone ve SaatModeller arasındaki uyumlara baktığımızda bunu görebiliyoruz.

App Store’da Apple ürünlerine özel uygulamaların cihazlarla uyumluluğu bize bu bağlantının diğer yönünü gösteriyor. Safari, Haritalar ve FaceTime gibi stabil çalışan uygulamalardan bahsediyoruz. ElmaCihazlarının uygulamalarla kayıpsız bağlantısını vurgulamak istemiş olmalı ki kendi uygulamalarını sergilediği bir sayfa açtı.

Apps by Apple, resmi Apple sitesinin bir uzantısıdır.

Siteye girdiğinizde birkaç uygulama hakkında kısa bilgiler veren kartlar karşılıyor sizi. Son Kesim ProVe iMesaj Burada olduğu gibi tanıdık yüzleri görebilirsiniz. Biraz aşağı indiğinizde seçtiğiniz cihaza göre iletişim uygulamalarını göreceksiniz. Bunun altında yaratıcılık, üretkenlik, keşif, eğlence, sağlık & fitness ve özellikler başlıkları altında uygulamalar yer alıyor.

Asıl uygulamaların sergilendiği kısım alttadır. Burada da cihazınızla iyi çalışır Sağlam uygulamalar gösteriliyor. Ancak hangi platformda olduklarını ve bağlantılarını göremezsiniz. Bu nedenle tıklanamazlar.

Oradan, Apple’ın erişilebilirlik, güvenlik ve gizlilik Konuya yaptığı vurgu dikkat çekicidir. Günün sonunda ElmalarKendi uygulamalarının reklamını yapmak için böyle bir hamle yaptığını söylemek hiç de zor değil.

haber-puturge.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu