Yaşam

Arkadaşlardan Phoebe Lisa Kudrow’un Eski Arkadaşı Matthew Perry’ye Vedası Kalbimizi Acıttı

Friends dizisinin eğlenceli oyuncusu Matthew Perry, ani ölümüyle hepimizi yas içinde bıraktı. Arkadaşları arkadaşlarının ölümüyle ilgili toplu açıklama yaptı. Lisa Kudrow, kişisel hesabından yaptığı paylaşımla Matthew Perry’ye veda etti.

Detaylar aşağıda ??

İlk kez 1994 yılında ekranlara adım atan Friends, birçok izleyicinin karakterlerine sanki en yakın arkadaşlarıymış gibi bağlandıkları bir televizyon klasiğidir.

Friends, ilk yayınının üzerinden yıllar geçmesine rağmen günümüzde hala popülerliğini koruyan dizilerden biridir.

Dizide en sevdiğimiz karakterlerden biri de elbette Chandler Bing.

Hatırlarsanız kalbimizde ayrı bir yere sahip olan ve Chandler karakteriyle tanınan Matthew Perry, 29 Ekim’de vefat etmişti.

Matthew Perry’nin beklenmedik ölümünün ardından tüm dikkatler Friends dizisinin diğer üyelerine çevrildi. Ancak grup birlikte açıklama yapmasına rağmen kişisel düzeyde herhangi bir yorum yapmaktan kaçındı.

Matthew Perry’nin ölümüyle ilgili ilk kişisel paylaşım önce Matt LeBlanc’tan, ardından Courteney Cox’tan geldi.

Lisa Kudrow bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yayınlayarak eski arkadaşı Matthew Perry’ye veda etti.

Lisa Kudrow, Matthew Perry’ye veda ederken şu açıklamalarda bulundu:

‘Friends Like Us’ın pilot bölümü çekildi ve hemen ardından NBC Upfronts’taydık. Sonra… Başlangıçta birbirimize bağlanırken poker oynamamızı önerdin ve bunu çok eğlenceli hale getirdin. Bunun için teşekkür ederim. Söylediğin bir şeye beni o kadar güldürdüğün için teşekkür ederim ki kaslarım ağrıyor ve HER GÜN yüzümden yaşlar akıyor. Uzlaşma gerektiren altı yönlü bir ilişkide açık kalbiniz için teşekkür ederiz. Ve bir sürü ‘konuşuyor’. Uygun olmadığında işe gelip tamamen mükemmel olduğun için teşekkür ederim. Bir insanın yaşayabileceği en güzel 10 yıl için teşekkür ederiz. Bana güvendiğin için teşekkür ederim. Seni tanıyarak zarafet ve sevgi hakkında öğrendiğim her şey için teşekkür ederim. Seninle geçirdiğim zaman için teşekkür ederim Matthew…’

Huzur içinde yat Matthew Perry…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu