Haber

Başkan Taban İnegöl’ün üretim gücünün yanında

İNEGÖL (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Alper Taban, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimleri için saha çalışmaları kapsamında sanayi kenti İnegöl’ün üretim merkezlerini ziyaret ediyor. Firma ziyaretlerinde İnegöl’ün üretim gücü çalışanlarıyla bir araya gelen Lider Taban, projelerini anlatıyor, vatandaşların talep ve tekliflerini dinliyor.

“İNEGÖL’ÜN GÜCÜNÜN TEMELİ SİZSİNİZ”

Şirket ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, meclis üyeleri ve parti yöneticileriyle birlikte; Lider Taban, Ayhan Aksesuar, Ottimo Mobilya, Ada Koltuk, Frigo Pak ve Nills Mobilya işletmelerini ziyaret ederek bu ziyaretlerde fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi. Görevde olduğu dönemde önceliklerinin istişare, ortak akıl, birlik ve beraberliğin tesisi ve İnegöl’ün geleceğini inşa edecek projeler olduğunu kaydeden Başkan Alper Taban, “İnegöl güçlü bir sanayi kentidir. Şehrimiz gücünü bu işlerde değer üreten siz değerli vatandaşlarımızdan alıyor. Gücümüzün temeli sizlersiniz. Bu güç İnegöl’ü hem sanayi üretiminde ileri taşıyor hem de sanayi şehri olmasından dolayı aldığı göçle hızlı bir büyüme ivmesi yakalıyor. İnegölümüz her yıl 4-6 bin civarında nüfus artışıyla ciddi bir büyüme ivmesi yaşıyor. “Biz de bu büyümeye karşı hizmetler üreterek bu şehirde yaşayan insanların yaşam kalitesini yükseltmeye çalışıyoruz” dedi.

“YENİ DÖNEMİ İNŞA ETMEYE HAZIRIZ”

İnegöl’ün geleceğe birlikte emin adımlarla yürüdüğünü belirten Lider Taban, “Şehre kattığınız değerle, hizmetlerimiz ve projelerimizle İnegöl’ü daha da ileri taşımaya devam edeceğiz. Tarımdan sanayiye, turizmden kültür sanata her alanda herkese dokunacak projelerimizle 2024-2029 dönemini inşa etmeye hazırız. Şehrimizin ihtiyaçlarını biliyoruz, bizden beklentilerinizi biliyoruz. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olmaya ve İnegöl için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Birlik ve beraberlik bildirilerinin verildiği toplantılarda çalışanların talep ve önerileri de dinlendi. Hizmetlere ilişkin istişarelerde bulunuldu.

selcukhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu