Teknoloji

Call of Duty®: Mobile’ın 5. Sezonunda Anarşi ve Kaos Hükümdar Olacak

Call of Duty®: Mobil Sezon 5 “Anarşi” oyuna yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 31 Mayıs’ta kullanıma sunulan yeni çağ, oyuncular için yeni bir Arama Kurtarma çok oyunculu modu, yeni bir Navy Attack çok oyunculu haritası, turnuvalar için güncellemeler, yeni işlevsel silahlar ve çok daha fazlası ile oyuna anarşi ve kaos getiriyor.

Call of Duty: Mobile 5th Era Anarchy, oyunculara 50 seviyeli battle pass ödüllerinin yanı sıra FFAR 1 taarruz tüfeği, Guardian Score serisi gibi ücretsiz ve premium içeriklerin yanı sıra David Mason – Bandit ve Takma Ad – Sinyal Karıştırıcı. Ayrıca oyuncular yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek çok daha fazla içerik kazanma şansına sahip olacaklar.

Yeni dönemle birlikte oyuna eklenecek yenilikler ve içerikler şu şekilde;

Yeni Çok Oyunculu Harita  – Donanma Saldırısı– İlk olarak Call of Duty®: Black Ops Cold War’da yer alan harita, oyuncuların batacaklarını veya yüzeceklerini görmek için cesaretlerini test edecek bir harita.

Yeni Çok Oyunculu Mod – Arama ve KurtarmaAra ve Yok Et modunun yanı sıra diğer modların özelliklerini de barındıran yeni modda kaos hakim olacak.

Yeni Silah ve Eklenti– Oyuncular, ilk olarak Call of Duty®: Black Ops III’te yer alan bir baskın tüfeği olan yeni FFAR 1’i kazanabilir veya RUS-79U silahı için yeni Taktik El Feneri ekini alabilir.

•T Turnuva Modu Güncellemeleri – Çok oyunculu ve Battle Royale modlarında rekabet etme seçeneğinin yanı sıra oyuna yeni Yakın Dövüş Kamuflajları da ekleniyor. Ayrıca oyuncular artık 1x Call of Duty Point kuponlarını Mythic Card kutularında kullanabilecekler.

Ayrıca yeni dönemle birlikte çeşitli güncellemeler, iyileştirmeler, sezonluk görevler, çekilişler, temalı etkinlikler ve daha fazlası oyuncuların beğenisine sunulacak.

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonu “Anarşi”Ayrıntılı bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu