Haber

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kapalı grup toplantısında milletvekilleri ve il başkanlarıyla buluştu

CHP grubu, TBMM’de basına kapalı grup toplantısında il ileri gelenleriyle bir araya geldi. Toplantının açılışında bir konuşma yapan Başkan Özgür Özel, çıkışta yaptığı açıklamada, “81 il başkanımızı grubumuzla buluşturduk. Kendi aralarında tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıyorlar. Bundan sonra da yapacaklar. Birlik ve beraberlik içinde, büyük bir moralle çalışmaya devam edeceğiz.”

CHP’li milletvekilleri ve il başkanları, TBMM’de basına kapalı grup toplantısında bir araya geldi. Toplantıyı Başkan Özgür Özel açtı. Özel, kapalı grup toplantısından ayrıldıktan sonra toplantıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Özel şunları söyledi:

“81 il liderimizi kümemizle buluşturduk. Kendi aralarında tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıyorlar. Daha sonra hep birlikte küme toplantısını izleyecekler. Açılışa katıldım. 81 il başkanımız, 128 milletvekilimiz burada. Engin Altay ve Seyit Torun, KEİPA toplantısında ülkemizi temsil etmek üzere ülkeye geldiler. Onlar dışarıdalar. Ben de bir teşekkür ve açılış konuşması yaptım. Şimdi il başkanlarımız ve kümemiz hep birlikte küme toplantısını beklerken, bir tanıdık, çünkü çok yeni seçildiler ve henüz herkes birbirini tanımıyor. İl başkanlarımız albümümüz ile MP albümümüz takas edildi. Bundan sonra birlik ve beraberlik çok güzel olacak. “Yüksek moralle çalışmaya devam edecekler.” “dedi.

“Tanışma toplantısı mı?” sorusuna Özel, “Şu anda 81 il başkanımız ve yurt dışında görev yapan 2 milletvekilimiz dışında tüm milletvekillerimiz kapalı grup toplantısında buluşuyor. Çünkü yeni seçilen illerimiz vardı. Liderlerin birçoğu birbirini tanımasına rağmen, il başkanları ile milletvekillerini kongrede bir araya getirme imkanı olmadı. Gruba katılmak istediklerinde 81 ilin liderleri böyle bir toplantıyı düşündüler. “İl toplantısını yapacağız.” Liderler öğleden sonra genel merkezimizde buluşuyor” dedi.

tavas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu