Haber

Dilan Polat ve Engin Polat hangi cezaevinde? Polat çifti kaç yıl ceza alacak, son durum ne?

Dilan Polat Engin Polat’ın hangi cezaevinde olduğu, Polat çiftinin kaç yıl ceza alacağı, son durum nedir sorularına yanıt aranıyor. Dilan Polat’ın kaç yıl ceza alacağı ve Sıla Doğu’nun hangi cezaevinde kalacağı sorusu gündemde. Aralarında Dilan Polat ve Engin Polat’ın da bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklandı. Dilan Polat ve Engin Polat hangi cezaevinde? Polat çifti kaç yıl ceza alacak, son durum ne? Detaylar haberimizde…

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT HANGİ CEZAEVİNDE?

Kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan Polat ve beraberindekiler, güvenlik önlemi altında Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi. Polat cezaevine girdiğinde ağlarken görüldü.

POLAT ÇİFTİNE KAÇ YIL ALACAK?

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor “Müsabakalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunları ihlal etmek” suçundan soruşturulan Engin ve Dilan Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklandı. Tutuklananlar geniş güvenlik önlemleri altında Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi.

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT İLE SON DURUM NE?

Polis ekipleri eşliğinde minibüsten indirilen Dilan Polat’ın gözyaşları içinde cezaevine girdiği görüldü. Dilan Polat’ın ardından Sıla Doğu da polis ekipleri eşliğinde cezaevine getirildi. Engin Polat ve diğer tutuklular tek dosya halinde Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na götürüldü.

haber-espiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu