Yaşam

EGO 3.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi EGO dün akşam 3. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Başrollerini Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın paylaştığı Pastel Sinema’nın EGO dizisi izleyenlerin ilgisini çekiyor. Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün yazdığı EGO yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek parça full izleme ekranı…

EGO son bölümde; Sibel ve Erhan’ın birlikte geçirdikleri ancak bir sır gibi derinlere gömdükleri üç gün, basına sızan fotoğraflar sonucunda ifşa olmanın eşiğine gelir.

İkili köşeye sıkışırken bu fotoğrafları çeken kişinin evde yaşananlara tanık olup olmadığı da merak konusu oldu.

Sibel ve Erhan’ın kafalarında sadece bu soru dönerken, fotoğrafları basına kimin sızdırdığını araştırmaya başlarlar. Bu sırada Tahir, Berkay’ın Tuncay’ın oğlu olduğunu öğrenir.

Aile dengesini çok önemseyen Tahir, herkes için en iyisine kendisinin karar verdiğine inanarak bu doğrultuda hareket eder.

Elif, Sibel’den intikam almak ister ve bunun için planlar yapmaya başlar. Bu arada Sibel ve Erhan ortak düşmanlarını ararken birbirlerine çekilmeye başladıklarından habersizdirler.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Sibel’in teklifinin şokuyla üzülen Erhan için karar zamanıdır. Bir tarafta bütün dünyası olan Elif… Diğer tarafta Sibel’in kendisine düştüğü çukurdan çıkma teklifi… Erhan, Sibel’in teklifini istemese de kabul etmek zorunda kalır.

Erhan ve Sibel, Antalya’da geçirdikleri üç gizemli günün ardından İstanbul’a dönerler. Sibel, ‘Ice Queen’ Antalya lansmanında büyük ses getirdi ve tüm moda dünyası Sibel’in başarısını konuşuyor. Ancak Sibel’in memnuniyeti uzun sürmez, çünkü Antalya’da onun ne yaşadığını bilen biri daha vardır… Sibel hem mesleğini hem de ailesinin güvenini çok sevmektedir; Erhan ise Elif’i sonsuza kadar kaybetmeyi göze alır. Bu arada Tuncay da zorlu bir sınav veriyor. Bir oğlu olduğunu ailesine nasıl açıklayacak? Öte yandan tüm yaşadıklarının sorumlusu olarak Sibel’i tutan Elif, ne olursa olsun Sibel’den intikam almaya kararlıdır.

EGO Part 3 Tek Kesim İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

haberseferihisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu