Haber

Fenerbahçe Voleybolcusu Arina Fedorovtseva ile Mesajlaşıp Kahve İçmek İsteyen Futbolcular Kimler?

Fenerbahçe Opet’in Rus yıldızı Arina Fedorovtseva, ülkesinde katıldığı bir röportajda verdiği cevaplarla gündeme geldi. Misli.com Sultanlar Ligi’ni şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Opet’in yıldızı Arina Fedorovtseva, kendisine yöneltilen sorulara çarpıcı yanıtlar verdi.

Sarı lacivertli takımıyla şampiyonluğa ulaşan Arina Fedorovtseva, tatil için ülkesinde katıldığı bir programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Rus sporcu Arina Fedorovtseva samimi açıklamalarda bulunduğu programda kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Sezona Şampiyonlar Kupası’nı kazanarak başladıklarını belirten Fedorovtseva, ligin zirvesinde olmalarına rağmen Şampiyonlar Ligi’nde VakıfBank’ın gerisinde kaldıklarını söyledi.

Arina Fedorovtseva, Türkiye’de çok sayıda hayranı olduğu ve bu şöhretin motivasyonunu olumsuz etkileyip etkilemediği sorusuna yanıt verdi?

“Dikkatimi dağıtmıyorum çünkü gerçekten neye öncelik verdiğimi biliyorsunuz. Voleybol her durumda benim önceliğim. Buna odaklandım” diye yanıtladı.

“Peki ya özel hayat? Bazı iyi futbolcuların sana mesaj attığını ve kahve içmeye çıkmak için aradığını biliyorum.” Arina soruyu şöyle yanıtladı?

“Evet, mesajlaşıyorlar ve o kadar. Her şeyin bir zamanı var. Şu anda sadece voleybol ve voleybol harika”

Arina Fedorovtseva’nın oyunculardan gelen mesajları yalanlamaması da dikkatlerden kaçmadı elbette.

Sizce Arina Fedorovtseva’ya kim mesaj gönderdi?

Aklınıza gelen ilk futbolcuyu yorumlarda paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu