Haber

Her detay kan donduruyor! Uyuşturucu çetesinden Messi’ye inanılmaz tehdit

Paris Saint-Germain yıldızı Lionel Messi’nin eşi Antonela Rocuzzo’nun ailesine ait bir süpermarkette silahlı saldırı düzenlendi.

“MESSİ’YE TEHDİT AÇIKLAMASI YAPTI”

Ulusal basında çıkan haberlere göre, Messi ve eşinin ailesinin de yaşadığı bölgedeki Rosario kentinde bir grup uyuşturucu kaçakçısı, aileye ait “Unico süpermarket” zincirine saldırdı. Yerel saatle 03.20’de süpermarket kapısına ateş açan silahlı kişilerin, Messi’ye tehdit mesajı bıraktıkları bildirildi.

SORUŞTURMA BAŞLADI

Olay yerine gelen polis, “Messi seni bekliyoruz. (Rosario Belediye Başkanı) Javkin de uyuşturucu satıcısı, sana göz kulak olamaz” dedi. mesajı buldu. Olayla ilgili detaylı açıklama yapmayan yetkililerin, saldırıyı aydınlatmak için soruşturma başlattığı paylaşıldı.

“AİLELERİ KORUMAK ZORUNDAYIZ”

Rosario Belediye Başkanı Pablo Javkin, Radio 2’ye verdiği röportajda Rocuzzo ailesinin birkaç üyesiyle görüştüğünü belirterek, “Aileyi korumalıyız. Onların bu olayla hiçbir ilgileri yok” dedi. terimini kullandı. Javkin, uyuşturucu çetesinin vermek istediği mesajı daha geniş kitlelere yaymak için Messi’nin ailesinin adını kullandığını söyledi.

uzunkopru-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu