Ekonomi

Hopi, pazarlama deneyimli ismi Selvi Talipoğlu’nu transfer etti

Hopi, pazarlama dünyasının tecrübeli isimlerinden Selvi Talipoğlu’nu transfer etti.

Hopi’den yapılan açıklamaya göre, 17 yılı aşkın süredir pazarlama departmanında farklı sorumluluklar üstlenen Talipoğlu, Hopi’de pazarlama direktörü olarak görev yapacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2006 yılında mezun olan Talipoğlu, profesyonel kariyerine 2006 yılında P&G Türkiye’de başladı. P&G bünyesinde sırasıyla; Bölgesel (CEEMEA) Medya ve İletişim Planlama Müdür Yardımcısı, Prima & Duracell Marka Müdür Yardımcısı ve P&G Medya ve Dijital Pazarlama Küme Yöneticisi olarak görev yaptı. 2015 yılında Modanisa.com’a CMO olarak katılan Talipoğlu, pazarlama stratejileri ve planlarının geliştirilmesine liderlik etti. 2018 yılında Vodafone Dijital Strateji ve İrtibat Kıdemli Müdürü olarak hem şemsiye markanın hem de kümenin Red, Free Zone, VodafonePark (BJK) alt markalarının dijital bağlantı ve içerik stratejilerini yürüttü. Daha sonra SUWEN Pazarlama ve E-ticaret Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi olarak kariyerine devam etti. 2021 yılında D&R ve idefix E-ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü olarak kariyerine başladı ve bu markaların e-ticaret kanalını, markasını ve dijital pazarlamasını yönetti. Talipoğlu, son olarak McKinsey & Company Türkiye’de e-ticaret ve dış pazarlarda büyüme, pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında danışman olarak çalıştı.

FMCG, e-ticaret, perakende ve danışmanlık sektörlerinde tecrübesi olan Talipoğlu, stratejik ve yenilikçi projelerle Hopi’nin büyümesine katkı sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu