Haber

Kahramanlar’da 11 ilde 36 gözaltı!

ANKARA (İGFA) –İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yeni günün yeni operasyon haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ülkenin huzur, birlik ve beraberliği için hiçbir teröriste tolerans göstermeyeceklerini belirterek, milletin duası ve milletimizin üstün gayretiyle çabalarının aralıksız devam edeceğinin altını çizdi. Güvenlik güçleri.

Antalya, Düzce, Elazığ, İstanbul’da Emniyet İstihbarat Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 3 gündür devam eden “Kahramanlar-45” operasyonları kapsamında 36 şüphelinin yakalandığını belirten, Konya, Mersin, Ordu, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon. Bakan Yerlikaya, operasyonlarda yapılan aramalarda 39 bin dolar, 11 bin euro, 200 bin lira ve diğer ülkelere ait yüklü miktarda döviz ile çok sayıda dijital malzeme ve belgenin ele geçirildiğini belirtti.

Bakan Yerlikaya, “Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Yılın 365 günü, 4 mevsim, 12 ay, gece gündüz operasyonlar yürütüyoruz. Terörle mücadelemiz ölene kadar kararlılıkla devam edecektir. Son terörist de etkisiz hale getirildi.”

manyas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu